Ana Sayfaya geri dön Site Haritası EMAIL
Click for ENGLISH Web Pages
ÜRÜNLER HAKKIMIZDA İLETİŞİM UYGULAMALAR PİSTON dan HABERLER SİPARİŞ

 
Hakkımızda

Şirket Profili
Kalite Politikası

Şirket Profili

Şirketimiz Gazlı Amortisör imalatı ile iştigal etmektedir. Bu alanda 15 yıllık bilgi birikimine sahip lider bir kuruluşuz. Mamüllerimiz Otomobil, Otobüs, Minibüs, Kamyon, Tır ve benzeri araçlarin ön ve arka kaput, yolcu koltuk, ön panjurlarında ve traktör kabin ile her türlü iş makinelerin kabinlerinde, mobilya ve değişik sanayi alanlarında kullanılmaktadır.

Ürünlerimizi, konusunda lider kuruluşlar olan İstikbal Mobilya, İdaş, Yağmur Kanepe, Sabah Yatak, İpek Kanepe ve otomotiv grubu araçlardan BMC; Tofaş, Fiat, Renault, Lada, Skoda, Mercedes Benz, Mitsubishi, Isuzu, Magirus Deutz gibi gruplara hizmet veren yedek parça satıcı firmaları kullanmaktadır.

Şirketimiz dünya pazarında A.B.D., Avrupa, yakın ve orta doğuda potansiyel alıcılara ulaşmış durumdadır.

Şirketimizin müşteri ilişkileri, uzun süreye ve yüksek seviyede hızlılık esaslarına dayanmaktadır.

Piston Gazlı Amortisör San. Ltd. Şti. olarak müşterilerimize kendi alanımıza giren “Sistem danışmanlığı” hizmeti vererek müşterilerimize kullanabileceği en uygun ürünümüzü ve sistemi tavsiye ederek taleplerini karşılayacak doğru ürün alınmasını sağlamaktayız.

İşletme felsefesi olarak “PİSTON”, “ÖNCE KALİTE”, “SIFIR HATA”yı benimsemiş bir kurumdur.

Piston, DIN EN ISO 9001:2000 ve TSEK kalite belgelerine sahiptir.

PİSTON Ltd. Şti. daha modern, eğitimli, konusuna hakim personel ve sevkiyat terminlerini önceden belirlenmiş haliyle gerçekleştiren, bilgi işlemi en hızlı şekliyle yapabilen bir kurum haline gelmiş, müşterilerine en iyi hizmeti amaç edinmiş bir firma haline gelmiştir.

Saygılarımızla...

Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi 314. Sk. No: 6 16150 Bursa / TURKEY
Tel : + 90 224 411 20 50  Fax : + 90 224 411 20 59   E-mail : piston@piston.com.tr